Twitter Facebook Vimeo Flickr
Domů » Foto tým

Foto tým

Chcete mít také povedené fotografie z vašeho conu nebo festivalu? Hledáte tým kvalitních oficiálních fotografů pro svoji akci a nechte obdržet pouze běžné fotografie? Pokud ano, pak se nám neváhejte ozvat. Primárně se zabýváme zachycením cosplayerů na akci, ale není problém se domluvit také na fotkách z programu. V případě zájmu o dokumentaci pište na email conphoto@cosplaymania.cz

Stále hledáme nové fotografy do našich řad. Pokud si myslíte, že máte bohaté zkušenosti s focením, dobré výsledky a zároveň rádi jezdíte po českých conech, zašlete odkaz na svoji tvorbu na email conphoto@cosplaymania.cz. Focení není honorované, ale jsem schopni vám alespoň zajistit volný vstup a občas i nějaký bonus navíc.

Filip Blažek

FB

Primárním zaměřením svatební fotograf, který rád relaxuje při focení českých conů, festivalů a hlavně pak při focení cosplayů. S focením začínal přibližně v roce 2006.

Odkaz na FB stránku

 1. x1
 2. x2

DAVID SZELIGA

butrix

Člověk co začal fotit konečně svou zrcadlovkou od roku 2013 a převážně se věnuje focení cosplayů. Rád by docílil toho aby každé focení cosplaye bylo naprosto jedinečným a neskutečným zážitkem pro cosplayera.

Odkaz na FB stránku

 1. but1
 2. but2

JAKUB EISELT

albaal

Nejraději fotí cosplay, kostýmy a portréty obecně. Také si rád odpočine při focení přírody. Fotografování se věnuje od roku 2012.

Odkaz na FB stránku

 1. alb1
 2. alb2

ELIŠKA MARTINOVSKÁ

skiu1

Talentovaná fotografka z Prahy se zaměřením na portréty, domácí zvířata a hlavně cosplay focení. Geek tělem i duší.

Odkaz na FB stránku

 1. Skiu1
 2. Skiu2

ONDŘEJ DOBIÁŠ

Profile.Photo

Zavilý programátor a vášnivý gamer, který občas neodolá a vydá se s cosplayery něco nafotit.
Pak pro něj nejsou ani japonské cony dost daleko.

Odkaz na FB stránku

 1. That.Collage.A-Copy
 2. That.Collage.X-Copy

MARTIN PELIKÁN

Inari1

Nadšený fotograf se zálibou pro cosplay a portrétní fotografii, není mu cizí ani jiný druh fotografie. Aktivně se věnuje focení od roku 2015.

Odkaz na FB stránku

 1. Koláž-1
 2. Koláž

KRISTÝNA MATOUŠKOVÁ

profil

Jsou jen dvě věci, které se mě drží celý můj život a nikdy mě neomrzely -> fotografování a vše kolem mého oblíbeného scifi, fantasy, komiksového světa, tak jsem se rozhodla to propojit. Fotografka cosplay, fantasy, portrétů i fashion.

Odkaz na FB stránku

 1. kolaz1
 2. kolaz2