Twitter Facebook Vimeo Flickr
Domů » Blog » 31. Harajuku Fashion Walk

31. Harajuku Fashion Walk

Zábava, Móda, Přátelé!

I tak se dá popsat 31. HFW, která se konala 19. dubna. Z Takeshita stanice se ve dvě hodiny odpoledne vydal průvod různě oděných příznivců japonských módních stylů. Od decory přes goth a dolly až k lolitě. Směska módně odlišných jedinců, užívajících si dvouhodinovou Walk, i přes nečekaný déšť prošla během následujících dvou hodin celé módní centrum Tokya. Pár kapek vody ale nikoho nemohlo zastavit, vytáhly se deštníky a zábava mohla pokračovat!

moshimoshi

Povinné foto u Moshi Moshi Boxu

Nesmí chybět tradiční foto u Moshi Moshi Boxu. Jedná se v podstatě o turistické centrum nabízející vše od map a informací až k např. k free wi-fi nebo stánku s palačinkami. Moshi Moshi Box vznikl díky spolupráci Shibuya turistické asociace a Harajuku nákupní asociace. Hodiny byly navrženy a vytvořeny Sebastianem Masudou, designérem značky 6%DOKIDOKI.

yoyogi

Ve čtyři hodiny se dorazilo k Yoyogi parku, kde se pořádala afterparty v podobě pikniku. Což v překladu znamená ještě více fotek, jídla, her, dobré zábavy!

Zamračená obloha sice neznamenala nejlepší světlo na fotky, přetrvávající hrozba dalšího deště nebyla dvakrát příznivá, ale i tak si tuto Fashion Walk užili všichni zúčastnění do poslední minuty.

Doufám, že i vy načerpáte inspiraci, protože té není nikdy dost!

Nesmí chybět ani videoukázka, kde můžete vidět všechny outfity v pohybu a zároveň si vychutnat atmosféru 31 . Harajuku Fashion Walk!

A aby té barevnosti nebylo dost, níže naleznete rozpustilou galerii.

Zdroje: harajukukids.com, cafeharajuku.blogspot.com, capsule-bunny.tumblr.com, junnyan69.tumblr.com

Reina

About Reina

Návrhářa kostýmů, lolita a Harajuku módních kousků na plný úvazek. Šije, píše povídky, kreslí komixy, cestuje po akcích a celkově se snaží o propagaci Harajuku módy.

Podobné příspěvky